Hakkımızda

1984 yılında forklift servis atölyesi olarak kurulan firmamız 33 yıllık sektör tecrübesi ile Türkiye iş makinesi pazarına Çin'den ithal etmekte olduğu JAC marka forklift i hiç bir bayi ağı kullanmadan ilk elden son kullanıcıya en ekonomik haliyle sunmaktadır.
 

Firmamızın yabancı partneri JAC 40,000m üretim alanı İSO 9001 kalite belgesi, CE belgesi, yıllık 30.000 adet üretim kapasitesi ile Cin in parlayan bir yıldızıdır. Forkliftlerimiz de Çin iç pazarının en kaliteli parçaları kullanılmakla beraber. Alman, Japon ve İngiliz parçaları da kullanılmaktadır.
 

Mekar Forklift ürünün kaliteli olmasının gerekliliğinin yanı sıra satış sonrası servis hizmetinin de kaliteli hızlı ve kolay ulaşılabilir olması gerektiğinin farkında , bu titizlik ve özenle hizmet vermeye özen göstermektedir. 5 seneye yakın bir süredir arz etmekte olduğumuz bu ürünün artan bir grafikle talep görmesi ve Çin pazarının sektörde hatırı sayılır bir oranda pay alabiliyor olması,ancak memnun müşteriyle mümkündür firmamız 33 yıllık servis tecrübesiyle ve Türkiye genelinde 48 noktada yaptığı servis anlaşmalarıyla müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmayı başarmıştır. Ve bu memnuniyetin devamlılığını sağlayabilmek için yatırım yapmakta ve çaba harcamaktadır.
 

Firmamız Forklift satış ve servis hizmetlerinin yanı sıra forklift kiralama hizmetlerinde de sektöre hizmet etmektedir. Filo forklift kiralama, parsiyel forklift kiralama ve parça başı forklift kiralama gibi seçeneklerle müşterilerimizin en ufak işinden en kapsamlı işlerine kadar kaliteli hizmeti yetiştirdiğimiz forklift operatör kadromuzla müşterilerimizin ayağına ulaştırıyoruz. müşterilerimiz 1 paletlik işlerinde dahi bir telefonla forklift'i eğitimli forklift ve kamyon kullanma sertefika ve ehliyetlerine sahip personelimizle birlikte haftanın 7 günü 24 saat istedikleri anda işletmelerine isteyebiliyorlar.