Hemen ara Forklift’in kapında +905068347474

Forklift Kiralama

Forklift kiralama işlemlerinde aylık ödeme periyodları sayesinde maliyetler sabitlenmektedir böylece daha etkin bir bütçe elde edilmektedir. Kiralık forklift ödeme işlemlerinde, şirket bilânçosu incelendiğinde pasif kısımda bulunmadığından dolayı kredi imkânlarını etkilememektedir.

Forklift kiramalak yerine satın almak istenebilir fakat bu işlemde nakit miktarlar bağlanmış olacaktır. Kredi ile satın alma işlemlerinde ise yüksek faizler ödenmesi durumu ortaya çıkmaktadır. Ayrıca satın alma işlemlerinde forklift bakım, muayene vergi gibi maliyetler oluşacağı için sürekli kullanımlar için oldukça maliyetli bir işlem olacaktır. Fakat kiralama işlemlerinde tüm maliyet ve sorumluluk forklift sahibi firmaya ait olacaktır. Kiralalık forklift ödemesi aylık olarak faturalandırılmaktadır. Kesilen faturalar kiralama yapan şirketler tarafından gider olarak yazılabilir bu da şirketler açısından vergi avantajı sağlar. Böylece katma değer vergisi, fatura kesildiği tarihten sonraki ilk ay mahsuplaşılarak, KDV ödeme tutarı azalmaktadır. Bunun dışında kiralık forklift faturaları, üç aylık bilânço dönemi açısından gider kısmına kaydedilebilir. Diğer tüm araçlar gibi forkliftlerin de periyodik servis, bakım-onarım işlemleri ve diğer tüm gerekli işlem ve ödemeler kiralaya şirket tarafınca gerçekleştirilmektedir. Bu giderlerden bazıları kasko, sigorta, egzos muayenesi, araç muayenesi gibi. Forklift kiralama işlemi totaline bakıldığında zaman ve tasarruf sağlamaktadır.

Bunlarla da kalmayıp yakıt gider faturalarının tamamı kiralık forklift kullanan şirket tarafından gider faturası olarak ödenecek vergilerden indirim sağlar. Satın alma işlemlerindeki noter ve işlem masrafları da kiralama sistemiyle ortadan kalmış olur. Kiralama sisteminin avantajlarından biri de forklift arıza, kaza ve bakım gibi durumlarda işlem sırasında yerine yedek forklift verilerek işlemlerin aksamaması sağlanmaktadır. Böylece şirketlerin iş devamlılığı sağlanmış olur. Uzun süreli kullanımlarda forklift yıpranma payıyla forklift satın alanların değer kaybı yaşaması gerekecektir.

Fakat kiralama işleminde bu değer kaybı kiralama yapan şirkete aittir. Firma web sitemiz üzerinde kolayca forklift kiralama işlemi yapabilirsiniz. Oluşturduğunuz talep üzerinden sizlere ulaşarak işlemlerinizi hızla gerçekleştirmekteyiz.


Aylık giderlerinizi yapılandırarak forklift kiralamak istiyorsanız, doğru adreste olduğunuzu söylemek isteriz. Kiralık forklift hizmetimiz sayesinde hiçbir işiniz aksamayacak ve en iyi şekilde hizmet alarak, teknik servis giderlerinden kurtulmuş olacaksınız. Kiralık forklift hizmetimiz, sizlerin memnuniyetini sağlayacak ve menfaatlerinize değer verecek bir biçime tarafımızca ulaştırılmıştır. 


Talep Formu


Neden kiralık forklift

Eğer her gün kullanabilmek için forklift ihtiyacınız bulunuyorsa, bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Forklift kiralama hizmetimiz, müşterilerimizin bütçesini koruma altına almakta ve her alanda kullanabilmelerine yardımcı olmaktadır. Yük taşıma, inşaat, arazi ve çeşitli alanlarda forklift kiralama ihtiyacı olan bireyler aynı zamanda şirketler bizi tercih etmektedir. Forklift kiralama hizmetimizin birçok avantajı sunması, tercih edilme sebeplerimiz arasında yer almaktadır. Müşterilerimiz bu sayede bizleri tercih ederken aklında herhangi bir kuşku bulundurmuyor ve rahatlıkla bizleri tercih edebilmenin keyfini yaşıyor. Sahip olduğumuz hizmet kalitesi, her zaman daha iyi bir verim elde edebilmeye yardımcı olduğundan dolayı öncü firma olarak nitelendirilmekteyiz.

Forklift Kiralama Hizmetini hangi bölgelere vermekteyiz

Avrupa yakasının tamamına kiralık forklift hizmeti veren firmamız, bünyesinde bulundurduğu tam bakımlı forkliftleri ve forklift yedek parçaları ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz. Kiralık forklift hizmeti almak için avrupa yakasında bulunmanız yeterli olacaktır firmamız sizin ihtiyacınızı karşılayacak forklifti hizmetinizie sunacaktır.

 

Forklift kiralarken nelere dikkat etmeliyiz?

  • Forklift kiralamadan önce forklifti kullancak olan kişinin forklift kullanma ehliyetinin olması gerekmektedir.
  • Forklift se.imi yaparken forkliftin kullanılacağı alan, yükün cinsi ve tonajı çok önemlidir.
  • Taşıma hizmetleri veren lojistik kuruluşların en önemli  kalite belgelerinden biri de yük için sigortalarının olup olmadığıdır. Yük için sigortası olmayan lojistik firmalarından forklift kiralama hizmeti alınmamalıdır.

Kiralık forklift fiyatları hangi kriterlere göre belirlenmektedir?

Kiralık forklift fiyatları genel olarak kiralanan forkliftin özelliklerine, marka veya modeline, kiralanacak saate göre değişiklikler göstermektedir: Bağzı durumlarda fiyat özellikleri kullanılacak olan ekipman özelliklerine, kullanım avantajlarına veya seçeneklerine göre de bireysel çözüm paketlerimizde bulunmaktadır. 

Günlük forklift kiralama, haftalık forklift kiralama, aylık forklift kiralama ve hatta yıllık forklift kiralama için bir çok seçenek mevcutken kısa süreli veya uzun süreli forklift kiralama seçeneklerimizde bulunmaktadır.