Forklift Satış

Firmamız ihtiyaçlarınız doğrultusunda her türlü forklift için sizlere satış yapabilmektedir.

Teknolojinin gelişmesiyle günümüzün geldiği teknoloji toplumu olma durumu sayesinde forklift satış işlemleri teknolojik bir alt yapıyla firmamızdan yapılabilmektedir. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda forklift modellerimiz içerisinden size uygun olanları özelliklerini inceleyerek seçtiğinizde kolayca firmamızdan temin edilebilmektedir.

 Firmamız yetkili kişileri ve çalışan işinin ehli personelimiz ile forklift satın alma işlerinizi aksatmadan, hızlı bir şekilde çözüme ulaştırarak, güvenlik ve kalite kurallarına uyarak, işimizin ciddiyetinin farkında olarak hareket etmekteyiz.

Satış sonrası servislerimiz ile müşterilerimize her aşamada hızlı ve ekonomik çözüm imkanları sunabilmekteyiz.

Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda  tüm marka ve forklift özelliklerindeki ürünü müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Satın alınmak istenen forkliftler, sıfır ve 2. El olarak ayrı ayrı mevcuttur. 2. El forkliftlerde yaşanan tüm satış sonrası desteğini sağlayabilmekteyiz. Satış sonrası destek ekibimiz işini titizlikle yaparak tüm müşterimize aktif ve zamanında hizmet sunmaktadır. Forklift fiyat listemizi sitemizden görüntüleyerek bütçenize uygun modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Seçeceğiniz model üzerinden gerekli piyasa araştırmasını yaparak ortalama forklift fiyatları olarak bir tutar belirleyerek karşılıklı görüşmemizle satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uzun yıllar sektörün içinde bulunmuş olmamız sektörümüzün tüm eksik ve sorunlarına hakim olabilme yetisini kazandırmıştır. Bu sorun ve sıkıntılarda nasıl bir yol izleyebileceğimiz konusunda sahip olduğumuz tecrübe ile siz müşterilerimize herhangi bir aksaklık olmadan satış işlemlerini tamamlayabilmeyi garanti ediyoruz.

Forklift parçalarımızın üretimi Çin , Alman , Japon ve İngiliz üretim kalitesini sunarak sizlere kalite belgelerine uygun ürünler sunabilmekteyiz.