AKÜLÜ FORKLİFT MODELLERİ

AKÜLÜ İSTİF

 • Huahe - HH12ST

  1,2 ton 3 metre

 • Fiyat : 9.400 usd.

  Ürünün 1600 kg a kadar kapasite ve değişik yükseklik seçenekleri mevcuttur.

  TEKNİK ÖZELLİKLER

  • TRANSPALET & İSTİF MAKİNASI

   Hand pallet truck (transpalet), Pallet Stacker (İstif makinesi) depo içi taşıma araçlarında olmazsa olmaz ekipmanlardır, istif makinalarımızın modelleri günümüzde o kadar gelişmiş durumdadır ki çalışma zemini uygunsa bir forklifttin yapabildiği hemen hemen herşeyi istif makinası da yapabilmektedir. kullanıcıya 1.6 ton taşıma kapasitesi ve 5 metre yüksekliğe kadar çalışma imkanı sağlayan tam akülü istif makinasının dar alanda manevra yapabilme iki raf arasında çalışabilme gibi artı özellikleride vardır.
   İstif makinasında en büyük dez avantaj denge ayaklarıdır, istif makinalarının forkliftlerdeki gibi arkalarında ağırlık olmadığı için önde çatalların altına gizlenmiş denge ayakları mevcuttur bu denge ayakları euro paletlerin dar alanlarından (kapalı taraf) girmeye engel olurlar.

   İstif makinası alırken dikkat edilmesi gereken önemli konulardan biri denge ayaklarının sizin işleyişinize mani olup olmayacağına bakmak olacaktır, bu sorunla ilgili çözümler paleti her zaman uzun kısmından girmek vaya mümkünse iki tarafı açık özel palet yaptırmak olacaktır.  

   istif makinası modellerinde bütçenize ve kullanım yoğunluğunuza göre tercih edebileceğiniz üç tip mevcuttur 

   Manuel istif makinası,(pompalama yöntemiyle kaldırır, iterek hareket eder)
   Model malzeme indirip boşaltma da çok zorlayıcıdır, bunu kullanırkan fazlaca güç sarfetmek zorunda kalırsınız ayrıca yüklüyken bu aleti yerinden oynakmak bazen birden fazla kişiye gereksinim duyulmasına sebep olabilir.
   Manuel istif makinasını atölye tarzı, yoğun olmayan yerlerde ağırlığı en fazla 300 kg ı geçmeyecek malzemeleri taşımak için kullanmak en uygun olandır.  

   Yarı manuel istif makinası,(aküyle kaldırır, iterek hareket eder)
   Burada işler yarı yarıya kolaylaşır eğer yükünüz max 500 kg ise ve çok yoğun çalışmıyorsanız bu makina işinizi görecektir, kaldırma akülü yürüyüşü manuel olan bu istif makinası 1000 kg a kadar size hizmet verir fakat 1000 kg devamlı çalışmada bu istif makinası için ve kullanıcısı için fazla zorlayıcı olacaktır.

   Akülü istif makinası (kaldırma ve yürüyüş akülü)

   Akülü istif makinasında ürün gamı bir anda genişliyor 1200kg - 1600kg  taşıma kapasitesi 3300mm - 5000mm arası yükseklik seçenekleri mevcut kullanılan akü, diğer akülü forkliftlerdekilerle aynı sanayi tipi traksiyoner akü full şarjlı halde çalışma süresi 6 saati bulmaktadır. 
   Tercihiniz akülü istif makinası olduğu anda profosyonel çalışma imkanı bu makina tarafından size sunuluyor