ENDÜSTRİYEL FORKLİFT MODELLER

H KASA MEKAR JAC FORKLİFT

 • 3 Ton 3 metre

  Dizel CPCD30-33H

 • Fiyat : 11.300 $ + kdv

  Diğer tonaj ve yükseklikler için irtibata geçiniz - 0 506 834 74 74

  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Model CPCD30/33
  Kaldırma (Standart kaldırma düzeneği) 3300 mm´den 4500 mm´ye kadar
  Taşıma kapasitesi / yük 3 ton´dan 3,50 ton´a kadar
  Ölçüler standartdır değişik tonaj ve ölçüler hakkında bilgi almak için irtibata geçebilirsiniz.
  İRTİBAT .....0 506 834 74 74......
  • H SERİSİ JAC FORKLİFTLER

   H series JAC forkliftler Uzakdoğu forklift pazarında uzun zamandır üretilen bir forklift kasasıdır.
   klasik bir kasa olan H Kasa forkliftler kalitede belli bir standartı oturtmuş ve çok tercih edilen bir forklift modeli olmayı başarmıştır. 

   H kasa JAC Forklift ürününde öne çıkan özellikler ekonomik alım maliyeti, uygun fiyatlı yedek parça, Kolay işçilikle revizyon edilebilmesi olmuştur.
   Türkiye satılık forklift pazarında son 4-5 yılda güçlü bir ivme kazanan uzakdoğu forkliftler sanayicimizin ekonomik forklift ihtiyacını sağlarken, orta ölçekli ve hatta küçük işletmelerimize de forklift sahibi olma imkanı vermiş oldu. 
   Mekar forklift olarak firmamız satılık forklift pazarına ilk ürününü 2010 yılında arz etmiştir, Uzakdoğu da bir çok üretici ile yaptığımız işbirliklerin de tecrübe ettiğimize göre, şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki çinde, kullanılan parçalar aynı bile gözükse, ürünler arasında ciddi kalite farkları olabilmektedir.

   bunun başlıca sebebi, forklifttin üretim bandındaki işçilik kalite farklarıdır.

   JAC Forklift gibi büyük üreticilerin sıra kaynak işçiliğini kalıp ve robot yöntemleriyle yüksek teknolojiyle yaparken, bir çok küçük üretici kaynağı eski sistem elle yapmakta dolayısıyla kullanılan malzeme aynı dahi olsa çıkan işçilik kalitesi çok farklı olabilmektedir.

   bir diğer sebep ise kullanılan yedek parçalar büyük üreticiler yedek parça tedariklerini direkt yapabiliyorlar, yani motoru motor fabrikasından şanzımanı şanzıman fabrikasından alıyorlar.
   bunun diğer alternatifi parçaları çin iç piyasasındaki yan sanayi pazarından tedarik etmek, bunu uygun fiyatlı direkt alım yapamayan ufak üreticiler veya art niyetli üreticiler tercih ediyor veya etmek zorunda kalıyor. 
   sonuç olarak tüketicimiz dışardan bakıldığında aynı gözüken fakat farklı kaliltede forkliftlerle karşı karşıya geliyor  bu noktada doğru seçimi nasıl yapabilirim sorusu karşımıza çıkıyor.

   bunu cevabı basit internette satılık forklift i aratıyorsunuz ve çıkan markaların dünya pazarındaki yerine ve ülkemizdeki temsilciliğine bakıyorsunuz, ikiside size güven veriyorsa işin büyük kısmını hallettiniz demektir.

   Geriye sizin için uygun komponent nedir onu seçmek kalacaktır. bunuda çalışma yoğunluğu ve çalışma şatlarınız belirleyecektir. doğru komponentte, aldığınız doğru forklift size minimum maliyetle maksimum faydayı sağlayacaktır.

   peki ya doğru komponent nasıl seçilir birinci konu çalışma zeminin değerlendirilmesi çalışma alanınız endüstriyel forklift kullanımına uygunluğuna bakılır, değilse arazi tipi forkliftmi tercih edilmelidir.

   bu aşamada sahanın endütriyel forklift kullanımına uygun olduğunu tespit ettikten sonra günlük çalışma yoğunluğunuzu tespit etmelisiniz, bu da size çin üretimi forkiftler içinde japon donanım kullanan veya çin donanım kullanan arasında seçim yapmanızı sağlayacaktır.
   yoğun kulanımlarda japon donanım, hafif kullanımda çin donanımlı forklift işinizi görecektir.

   Sonraki aşamada size forklifttinizin bakımlarını zamanında ve eksiksiz yapmak kalıyor, doğru referanslar göz önünde bulundurularak seçilmiş ve zamanında bakımları yapılan bir forklift kolay kollay arıza yapmadan uzun yıllar size hizmet etmeye devam edecektir.