ENDÜSTRİYEL FORKLİFT MODELLER

YENİ J KASA JAC FORKLİFT

 • (3.5/4.0/4.5/5.0kg)

  Jungheinrich

 • Fiyat :

  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Model CPCD35J
  Kapasite(kg) 3500
  Yük Merkezi (mm) 500
  Güç Tipi Dizel
  ÖLÇÜLER
  Tilt Açıları (ön / arka) 6 / 12
  Asansör Tipi Triplex
  Kaldırma Yüksekliği (mm) 4500
  Asansör İnmiş Yüksekli (mm) 2100
  Serbest Kaldırma Yüksekliği (mm) 1460
  Asansör Açık Halde Yüksekliği (mm) 5340
  Asansör Açık Halde Yüksekliği (mm) 5340
  Kabin Yüksekliği (mm) 2090
  Çatal Ölçüleri (kalınlık x en x uzunluk) 1220X125X45
  Çatalsız Uzunluk (mm) 2745
  Araç Genişliği (mm) 1230
  Dönüş Yarı Çapı (mm) 2575
  Akslar Arası Mesafe (mm) 1700
  PERFORMANS
  Hız (yüklü / yüksüz) km/h 19,5 / 20
  Kaldırma Hızı ( Yüklü / Yüksüz ) mm/s 500 / 530
  İndirme Hızı ( Yüklü / Yüksüz ) (mm/s) 550 / 520
  Tırmanma Açısı (%) 20 / 22
  Max.Çekiş Gücü (yüklü / yüksüz) (kg) 1530 / 876
  AĞIRLIK
  Toplam Ağırlık (kg) 4820
  Aks Ağırlıkları Yüksüz (ön / arka) (kg) 1928 / 2892
  Aks Ağırlıkları Yüklü (ön / arka) (kg) 7488 / 832
  KONTROL
  Akü Voltaj Kapasitesi (V/Ah.) 12 / 100
  Transmisyon Tipi 1 - 1 Powershift
  Servis Freni / Park Freni Hidrolik Pedal / Mekanik Park
  TEKERLEKLER ve LASTİK
  Lastik Tipi Havalı
  Lastik Adedi (ön / arka) 2 / 2
  Lastik Ebatı (ön / arka) 28x9-15-12PR / 6.50-10-10PR
  • J SERİSİ JAC FORKLİFTLER

   J Serisi JAC Forklift modelimiz jac forklift üreticisinin çin üretimi forkliftlerin artık avrupa pazarında da kendilerine yer arayışlarının bir eseri olarak üretildi.
   Her geçen yıl mühendislik faaliyetini geliştiren çin forklift üreticileri j series JAC forklift ile daha dar alanda manevra kabiliyeti, kompakt tasarım, vibrasyon önleyici kabin ve korkuluk tasarımı, vertikal egzos, grammer sit, gibi seçenekleri opsiyonel olmaktan çıkartıp J kasa JAC forklifttin standart ı haline getirdi.

   J kasa jac forkliftler Mekar forklift forklift kiralama departmanımızda 3 sene boyunca bir çok değişik çalışma koşulunda test edildikten sonra forklift satış departmanımıza devredilmiş garantili satışları başlatılmıştır. J kasa JAC forkliftlerimiz 5 seneyi aşkın bir süredir Türkiye forklift pazarında satışa sunulmakta ve sanayicimize hizmet vermeye devam etmektedir.

   Üretici standartlarını ve kalitesini J kasa JAC forklift sayesinde avrupalı rakiplerine bir adım daha yaklaşmayı, uzakdoğulu rakiplerine ise bir adım fark atmayı başarmıştır. 

   Meseleye açık yüreklilikle ve ön yargısız bakıldığında bu kalitedeki bir çin üretiminin bu kadar uygun fiyat a elde edilebiliyor olması markalara ödenen yüksek meblaların büyük bir kısmının isme ödendiğini bizlere göstermiştir. 

   Gelişmekte olan ülkemizin üretim maliyetlerinin düşürülmesi ihracatçımızın rekabet kabiliyetinin artması açısından uzakdoğu forkliftlerin Türk sanayiine ve sanayicimize katkıları çok büyüktür.

   Forklift satış işini yaparken en önde tuttuğumuz değer talep sahibi müşterimizin doğru ürünü seçmesi için gereken doğru yönlendirmeyi yapabilmektir. doğru ortamda ve doğru yöntemle müşterimize partner olabilmemiz, müşterilerimizle uzun yıllar aynı yolda yürümemizi değer üstüne değer katmamızı sağlayan en önemli formüldür.

   Doğru seçin asla birtane değildir sizin için ideal ve en doğru seçim hangisi onu tespit etmek en önemlisidir. bu seçenekler forklift kiralama,forklift satın alma veya bazı departmanlar için kiralama bazıları için satın alma olabilir. bu işlerin tamamının analizinde 30 yılı aşkın tecrübemizle hizmet sunuyoruz. Forklift satış ekibimiz çalışma sahanıza geliyor ve ideal seçeneği bulmak için sizinle beraber çalışıyor.

   karşımıza en çok çıkan sorulardan biri H series JAC forklift ile J series JAC Forklift arasındaki fark ve hangisinin tercih edilmesi gerektiğidir.
   cevabımız söyle ki iki üründede kullanılan motor ve şanzıman grubu yanıdır ayrıca ürünlerin garanti sürelerindede herhangibir fark yoktur. herikiside 2 yıl 2000 saat garantili ürünlerdir fakat biraz detaylara baktığımızda J kasanın H kasa ya göre bir kaç üstün yanı olduğunuda yazsımamamk gerekir.

   1. H kasa forkliftler 90 yıllardan buyana kullanılan standar bir modeldir forklift i bir süre kullanıdığınızda boyasında yıpranmalar ve arka ağırlığında çizilmeler oluştuğunda forklifttiniz olduğundan daha eski yıllara aitmiş gibi gözkebilir (çokta önemli bir problem gibi gözükmüyor)

   2 J kasa H kasaya göre kompakt yapısından dolayı daha dar alanda manevra kabiliyeti sağlar, işte buna bazı durumlarda çok önemli bir artı poan diyebiliriz.

   3. J kasanın H kasadan farklı olarak ön konsolu pedal arkasındaki alanın tamamı plastik aksamla kapatılmıştır. bu iyi bir görünüm artı elektrik tesisatı sigorta panosu gibi hassas parçaların korunması ve arıza vermesini engellemsi anlamına geliyor.

   4. son olarak J kasanın H kasadan farklı olarak korkuluk bağlantı ayaklarının altında vibrasyonu emen silikon takozlar mevcuttur bu sayede operatör arkadaşımız daha az yorulur ve daha verimli çaılşır. 

   Bu şartlar altında J kasanın H kasaya göre bir gömlek üstün olduğunu söylemek mümkündür fakat detaylarla uğraşmak istmeyen klasikten vazgeçmem diyen müşterilerimiz için H kasa bütün asaletiyle ve özgüveniyle stoklarımızda mevcuttur.